sobota, 30 sierpnia 2008

08.

Poniżej można zobaczyć pierwszą planszę, oraz szkice dwóch kolejnych, z czegoś co właśnie smażę. Całość przewiduje na dwa tomiki po ok. 35 stron każdy. "Thriller" to nazwa całości, ale pomimo pozorów będzie to komiks humorystyczny (mam nadzieję) o dość dziwnych doświadczeniach pewnego małżeństwa. Opowiastka długa, ale mam nadzieję że samozaparcia będę miał wystarczająco dużo. W zamiarze mam plan skończenia pierwszego tomu do końca września(fuck!). Czas nauczyć się systematyczności. Będzie ciężko, bo na plecach jeszcze egzamin na prawko (30.IX), i te pojebane testy:/.wtorek, 19 sierpnia 2008

07.

Poniżej postać i komiks który powstał na potrzeby małego konkursiku, w którym nagrodą była realizacja (odpłatna) kilku shortów reklamowych. Turnieju niestety nie wygrałem, ale plansze zostały, więc wrzucam. A na samym dole kosmita na potrzeby powoli klarującej się historii. Pierwsze strony mam nadzieję za niedługo.

niedziela, 3 sierpnia 2008

06.

Aktualnie rysuję komiks na MFK, a że regulamin zabrania publikowania pracy przed konkursem, więc brak ilustracji (ale naprawdę jestem zadowolony z efektów, skromnie przyznam że po raz pierwszy tak dobrze udało mi się położyć kolor na plansze). Wydarzyło się trochę w ostatnim czasie. Jakiś czas temu wysłałem portfolio do agencji Horton Stevens. Dość dawno, odpowiedzi długi czas nie było, więc straciłem już nadzieję na jakikolwiek odzew. Odpowiedź jednak dostałem po jakimś czasie, okazało się że jej brak był spowodowany czynnikami losowymi. I tak oto moje portfolio wisi na stronce agencji (poniżej zrzut ekranu). Pozostaje mi czekać na zlecenia (mam nadzieję że nie za długo).

W międzyczasie napisali o mnie w Dzienniku Polska, wydanie warszawskie. Było trochę kombinacji ze zdobyciem egzemplarza, ale dzięki zaangażowaniu całej rodziny artykuł można oglądnąć poniżej.
Tak więc zajebisty tydzień za mną. Gdyby jeszcze udało mi się skończyć ten komiks na czas, wszystko byłoby pięknie.